![Picture](/uploads/3/4/2/1/3421666/published/101.jpg?1487610017)
Ὁ Καθηγούμενος τῆς Ἱερᾶς Πατριαρχικῆς Μονῆς Πανοσιολογιώτατος Ἀρχιμανδρίτης κ. Ἱερόθεος μέ τούς ἱερεῖς τῆς Μονῆς, σέ ἀναμνηστική φωτογραφία, ἀμέσως μετά τό πέρας τῆς Πανηγυρικῆς Θ. Λειτουργίας τοῦ Ἁγίου Ἀποστόλου Ἀνδρέου: (ἀπό ἀριστερά) π. Γεράσιμος Μπάλλας, π. Ἀπόστολος Μανωλούδης, διάκονος π. Εὐγένιος Καλαφάτης, ὁ Καθηγούμενος, π. Βασίλειος Φλιώνης, π. Γεώργιος Κωστόπουλος, π. Μελέτιος Μπουγᾶς καί π. Δημήτριος Πανέτας.